м. Київ, вул. Прорізна, 9, оф. 1

+38 044 278 87 36

Години роботи: 10.00 – 18.00

info@ukrlawcouncil.org

Членство та права

Всеукраїнська вища рада юристів має на меті об’єднати усіх спеціалістів правничих наук незалежно від їхніх політичних поглядів та фахової спеціалізації, а також колишніх юридичних працівників і тих, хто здобуває юридичну професію, шляхом створення єдиного професійного реєстру. Якщо ви прагнете розвиватися у галузі юриспруденції, якщо ваша мета – змінити країну на краще, якщо ви готові впроваджувати європейські стандарти – приєднуйтеся до Всеукраїнської вищої ради юристів. Ми прагнемо не лише підвищувати навички та вміння наших спеціалістів, а й створювати для них належні умови для відпочинку та дозвілля.

Реєстрація в організації

Членами організації  можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 18 років та поділяють мету та цілі діяльності організації. Прийом громадян у члени організації здійснюється на підставі письмової заяви про намір вступити в організацію в якості члена і оформлюється рішенням Ради.

Членом організації може стати громадянин України, якщо він має юридичну освіту і працює або тимчасово не працює за фахом або є студентом юридичного навчального закладу. Крім того, членом ВВРЮ може стати громадянин іншої країни, якщо він надасть підтверджений в Україні документ про освіту, дозвіл на провадження професійної діяльності та має дозвіл на працевлаштування.
Члени організації вносять вступні та добровільні внески у розмірі, встановленому Статутом організації.

Прийом громадян у члени організації може здійснюватися наступними шляхами:

  • Особистий прийом в офісі організації (вул. Прорізна 9, м. Київ, Україна)
  • Поштою (вул. Прорізна 9, м. Київ, Україна)
  • Надіслати документи на нашу електронну адресу